Yardım

Alışveriş yapmak için üye olmak zorunlu değildir, alışverişinizi tamamlamadan hemen önce Misafir Alışverişi seçeneği ile üye olmadan gerekli alanları doldurarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz veya o aşamada yine Üye Ol seçeneği ile üye olabilir bir sonraki siparişinizde teslimat bilgilerinizi tekrar doldurmadan alışveriş yapabilirsiniz.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereğince alıcılar malı teslim aldıktan sonra 14(ondört) gün içerisinde, satıcıya ön bilgi vererek hiçbir neden göstermeden CAYMA HAKKI kapsamında ürünlerinin tamamını veya bir kısmını satıcıya karşı ödemeli olarak hiçbir kargo ücreti ödemeden iade edebilir.

 

Anlaşmalı kargo firmamızla 200 (ikiyüz) TL tutarındaki siparişlerinize kadar kapıda ödeme ile alım yapabilirsiniz. Ürünü kapıda ister kart ister nakit olarak ödeyebilirsiniz Bu hizmet bedeli olarak KDV dahil 4 (dört) TL ödeme alınır.

 

Siparişleriniz sizlere özel olarak kesim, dikim ve baskı aşamalarından geçmektedir, Bu nedenle aldığınız her ürünün hazırlanış süreci iş günleri dahilinde 3 (üç) veya 5 (beş) gün içerisinde kargoya verilir.

 

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra sisteme girdiğiniz e-posta ve SMS ile mutlaka bilgilendirilirsiniz. Bilgilendirmediğinizi veya girdiğiniz bilgilerde bir hata olduğunu düşünüyorsanız bizimle kontak kurabilirsiniz.

 

Eğer kişiye özel baskı yaptırıyorsanız ve bunun için bir metin veya görsel iletmeniz gerekiyorsa bizimle kontak kurabilirsiniz bu kontak kurulumu tamamen yasal hatlarımız üzerinden yapılmalıdır.

 

Satın aldığınız ürününüz size ulaşmadan mücbir nedenlerden dolayı bizlere yani satıcıya geri geldiğinde destek birimi tarafından aranır ve kargonun akıbeti ile ilgili olarak tekrar bilgilendirilir isterseniz tekrar adresinize gönderim talep edebilirsiniz.

 

Ürünlerimiz üretime alınıp en geç 3-5 gün içerisinde gönderilmektedir.

 

Kargo firmasından bunun kırık teslim edildiğine dair bir Hasar Tespit Tutanağı tutturmanızı rica edeceğiz, bu rapor ile tarafımıza gönderebilirsiniz ürünü anında yenisiyle değişim yapılır.

Regular klasik kesimdir ürünlerimiz ve tamamıyla unisex bir kalıp ile üretilmektedir.

Mutlaka “paketin içerisine sorunu yazan bir not ile” göndermeniz gerekiyor. Gönderim için 0850 255 00 66 UPS Kargo müşteri hizmetlerini arayarak 844w53 kodunu veriniz. Kuryemiz gelip kapınızdan ürünü alacak ve bize ulaştıracaktır.

 

Daha fazla sorunuz var ise BURAYA tıklayarak WhatsApp üzerinden destek talep edebilirsiniz?