Star Wars

Yıldız Savaşları, George Lucas tarafından yapılmış, öncelikle filmleriyle tanınmış, sonraki yıllarda çizgiroman, bilgisayar ve konsol oyunları, televizyon yapımları vb. dallarda ününü geliştirmiş kurgusal evren ve markadır.

Film serisinin ilki 25 Mayıs 1977'de 20th Century Fox tarafından Star Wars (Yıldız Savaşları) ismiyle yayınlanmış ve dünya çapında bir popüler kültür fenomeni olmuştur. Üçer yıl arayla iki devam filmi yayınlanmıştır. Orijinal üçlemenin son filminin yayınlanmasının 16 yıl ardından, "öncül" üçlemenin ilk filmi yayımlanmıştır ve tekrar üçer yıl arayla diğer iki film de yayımlanmıştır. 2015 yılında "ikincil" üçleme başlamış, 2 yıl arayla devam filmleri yayımlanmıştır.

Wikipedia

Hoodie (Kapşonlu Sweatshirt)

Long Sleeve (Uzun Kol Tişört)

Star Wars dünyaca ünlü pek çok oyuncunun yer aldığı ve yayınlandığı ilk 10 günde dünya çapında 1 milyardan fazla hasılat elde ederek gişe rekoru kıran oldukça kaliteli ve popüler bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu filmin yönetmenliğini dünyaca ünlü yönetmen olan J.J.Abrams üstlenmiştir ve çok büyük bir ilgi toplamıştır. Bu film epik bilim-kurgu uzay operası türünde olan oldukça sürükleyici ve kaliteli bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır. Star Wars serisi zaman geçse de hiç eskimeyecek, unutulmayacak ve daima farklı nesiller tarafından izlenmeye devam edecek bir film serisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eğer sizler de bilim kurgu tarzında filmleri seviyor ve bunları izlemeyi tercih ediyorsanız kesinlikle bu seri sizin için vazgeçilmez bir seçenek olacaktır. Sizler de oldukça kaliteli bir görüntü ve yapım izlemek istiyorsanız Star Wars oldukça popüler ve güzel bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. Hemen sizler de şimdi evde geçireceğiniz vakti daha keyifli hale getirmek için bu seriye başlayabilirsiniz. Arkadaş ortamında Star Wars muhabbeti geçtiğinde Fransız kalmak istemiyorsanız bu filme vakit ayırmalısınız.

fandomya

all author posts

Cevap bırakın