Rick And Morty

Rick and Morty Justin Roiland ve Dan Harmon tarafından Adult Swim için yaratılan bir yetişkin animasyon televizyon dizisidir.

Dizi, kendi zamanlarını aile hayatı ve boyutlar arası yolculuk arasında bölüştürmüş alkolik bilim insanı Rick ve onun torunu Morty'nin maceralarını anlatır. Dizide Chris Parnell, Spencer Grammer ve Sarah Chalke'in sesi başroldeki karakterleri seslendirken diğer karakterleri Roiland seslendirir.

Dizinin ilk halleri Roiland tarafından Channel 101 film festivali için hazırlanmıştır. Adult Swim, televizyon şovu fikirleri için Harmon ile görüştü; o ve Roiland iki karaktere dayalı televizyon programını hazırlamaya başladılar. Dizi, 2 Aralık 2013 tarihinde eleştirel övgüyle galasını yaptı.26 Temmuz 2015 tarihinde dizi ikinci bir sezon için Ağustos 2015'te dizi üçüncü bir sezon için yenilendi

Wikipedia

Netflix dizi platformu dünya çağında milyonlarca kullanıcıya sahip olmakla birlikte Türkiye’de de binlerce kişi tarafından tercih edilen ve pek çok dizisi büyük bir merakla ve ilgiyle izlenen bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer sizler de Netflix üye olmak istiyorsanız özellikle evde geçirdiğimiz bu günleri en iyi şekilde değerlendirmek için mutlaka bunu yapmalısınız. Bir yetişkin animasyon dizisi olan Rick And Morty dünya çapında milyonlarca kişi tarafından izlenmeye devam etmektedir. Bu dizi aslında kendi zamanlarını hem aile hayatı hem de farklı boyutlar arası seyahat arasında bölüştürmüş olan alkolik bilim insanı Rick ve onun sevimli torunu Morty’nin maceralarını konu almaktadır.

Rick And Morty aralarında geçen hem komik hem de zeki konuşmalar ve günlük hayattaki konular ile ilgili yaptıkları çıkarımlar izleyiciler tarafından oldukça fazla sevilmektedir. Hem bu ailenin hem de dede ve torunun maceralarına tanık olmak ve keyifli bir vakit geçirmek istiyorsanız sizler de hemen bu diziye başlayabilirsiniz. Bu diziyi Netflix üzerinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

fandomya

all author posts

Cevap bırakın