Mohikan Serisi

BoJack Horseman, Raphael Bob-Waksberg tarafından oluşturulan bir Amerikan yetişkin animasyonu web televizyon dizisidir.

Will Arnett, Amy Sedaris, Alison Brie, Paul F. Tompkins ve Aaron Paul yer almaktadır.

Ağırlıklı olarak Los Angeles'da geçen dizi 1990'larda bir sitcom'un eski yıldızı oyuncu BoJack Horseman'in (Arnett), hayalet yazar Diane Nguyen (Brie) tarafından yazılan bir otobiyografi ile yeniden ünlü olma hikâyesini anlatıyor.

Wikipedia

Şort

Netflix dizi platformu birbirinden eğlenceli ve aynı zamanda da sürükleyici binlerce diziye sahiptir. Bu dizilerden en çok sevilen ve tercih edilenlerinden birisi de muhtemelen BoJack Horseman olarak karşımıza çıkacaktır. Bu dizi 90lı yıllarda ünlü bir televizyon oyuncusu olan fakat şimdi ise yıldızı sönmüş olan bir atın tekrar Hollywood gibi bir yerde üne kavuşma çabalarını anlatmaktadır. Tabii bu çabayı gösterirken de aynı zamanda çevresiyle olan etkileşimi de anlatılmaktadır. Dizi animasyon formundadır fakat BoJack Horseman günümüzde pek çok dizinin yapamadığı şeyi yapıyor.

Bu dizide birbirinden farklı son derece ciddi ve derinliğe sahip olan konular işleniyor. Burada yer alan başrol karakteri BoJack dışında yan karakterlerin evrimine ve değişimine de tanıdık olabildiğimiz için asla sıkıcı ya da boğucu bir dizi değil aksine oldukça çok boyutlu bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. BoJack Horseman hayranları olarak hem sevdiğiniz karakterleri hem de eğlenceli baskı tasarımlarını üzerinizde taşıyabilirsiniz. Sizlere özel hazırladığımız BoJack tişört, şort,sweatshirt,kapşonlu tasarımlarımızı severek giyeceğinize eminiz! Bu eğlenceli dizinin ruhu hep üzerinizde olabilir 🙂

fandomya

all author posts

Cevap bırakın