Fandomya Ailesi

2008 yılından bu yana atılan güzel adımların ışığında, tüm yaşadığımız tecrübeler ve olanaklar kanıtlanarak yardımsever ve her türlü bütçeye dost adım atmayı ilke edinmiş bir kültürün parçası ve mirasıdır.

Bilgi ve tecrübenin sentezi olan firmamız sektöründe dürüst tecrübe sunarak, sorunlara ve isteklere uygun çözümler üreterek sektörde yönetici değil lider marka olmayı, bunu gerçekleştirirken çevresel faktörlere ve rekabet kurallarına etik kurallar çerçevesinde dikkat ederek özgür adımlarla büyümeyi hedeflemektedir.

Baskı teknolojilerinde global anlamda bir çok takip içerisinde sizlere uygun kaliteli flok baskı veya tekstil folyosu yardımı ile ürünlerinde ilk amaç olarak kalite ve sızdırmazlığı sağlamak.

Nefes alan bir yapıta ithal ürünler ile kanserojen baskıdan ziyada tene dost ve dayanıklı ürünler ile hizmet veriyor. Sizlerin karar vereceği herhangi bir tasarımı imkansız kılarak istediğiniz ürün kartelasında sizlere sunuyor.

Misyonumuz Öncelikle “müşteri” kavramının dışında bizden hizmet veya ürün talep eden herkesi “çözüm ortağımız” kabul etmek ve onların taleplerini doğru analiz yöntemleriyle mutabık kalarak belirlemek, daha sonra bu sorunlara karşı geliştirilmiş ve küresel toplam kalite standartları kapsamında makul çözümler sunmak.

Toplam Kalite Yönetimi Müşteri beklentilerinin de ötesine geçerek yeni ürünler geliştirmek. Uluslararası düzeyde inovatif, sağlam, etkin ve verimli bir Kalite Yönetim Sistemi kurmak, uygulamak ve tüm personelimizin katılımıyla sistemimizi sürekli geliştirmek.Kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek için çeşitli birimlerde hedefler koymak, faaliyetler belirlemek, uygulamak ve sürekli izlemek.

Hızlı Kargo Gönderisi

Şeffaf Kargo Paketi

Koşulsuz İade & Değişim

Güvenli Ödeme Altyapısı

Uygun Fiyat Garantisi

Kolay Sipariş & Destek

İşletme Kültürü ve İK Çalışanlara firmamızın vizyon, misyon ve kalite politikasını benimsettirilen onların hedefleri ile örtüşmesini sağlamak. Bu sebeple çalışanlar arasında kurumsal bağlılığın yüksek tutulması ve kurumsal kültür ögelerinin herkes tarafından benimsenerek sahiplenilmesi büyük önem taşır.Takım çalışması ile gelen sinerji kuruma ve kurum kültürüne bağlılık her zaman ön planda tutulur. Bu bağlamda her türlü olumsuz senaryoya karşı devamlı motive bir yol haritası ile ilerlemeleri için çalışma prensiplerini iyileştirmek, sosyal ve ekonomik olarak katkı sağlamak, her organizasyon için ayrı detaylara önem vermek ve bunları resmin bir bütünü olarak görmek insan kaynaklarımızın temel ilkesidir.